اپلیکیشن و بازی

جایزه مسابقات بازی Dota 2 به بیش از 30 میلیون دلار رسید

بازی Dota 2 به بیشترین مبلغ جمع‌آوری شده برای جایزه یک رویداد eSports دست پیدا کرد. مبلغ جمع‌آوری شده حاصل از تهیه بلیت تورنمنت The International 2019 به بیش از 30 میلیون دلار کانادا رسیده است. این نقطه‌عطف جدید بسیار فراتر از 25,532,177 دلاری بود که برای مسابقات سال قبل جمع شده بود. هم‌چنین اطمینان حاصل شده تا مسابقات TI9 بیشتر از نزدیک‌ترین تورنمنت بعدی، مبلغ به عنوان جایزه جمع‌آوری کرده باشد.

ناگفته نماند که تورنمنت بعدی، مسابقات World Cup بازی Fortnite به همراه جایزه 30 میلیون دلاری برای هر دو رقابت‌های تک‌نفره و دو نفره بوده که از 26 لغایت 28 جولای برگزار خواهد شد. جایزه جمع‌آوری شده برای مسابقات Fortnite به طور کامل توسط شرکت Epic Games تامین شده در حالی که شرکت Valve تنها در 1.6 میلیون دلار آن مشارکت داشته است.

سرمایه‌گذاری صورت گرفته در این مسابقات عمدتا از طریق Battle Pass که عبارت است از پاداشی که پلیر به منظور دست‌یابی به سطح جدید دریافت می‌کند به دست می‌آید. این Battle Pass یا از طریق تصاحب امتیاز به واسطه فعالیت‌های درون بازی و یا از طریق خرید آن‌ها از طریق پول جمع‌آوری می‌شود. در کنار فروش اولیه Battle Pass، تلاش‌های فراوانی به منظور ترغیب پلیرها برای خرید سطوح جدید صورت گرفته است. این مورد شامل فروش تابستانه که آیتم‌های مختلفی را در اختیار پلیر با مبلغ کمتر قرار می‌دهد می‌شود.

مسابقات The International همواره مبالغ قابل توجهی را به عنوان جایزه ارائه کرده است. این مسابقات نقطه مرکزی رویدادهای حرفه‌ای بازی Dota 2 به شمار می‌رود. پلیرها معمولا تنها به این موضوع علاقه‌مند هستند تا جایگاه خود را در این تورنمنت محفوظ نگه دارند. از این رو هموراه تغییرات فهرست به یک دوره مقدماتی منجر می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا