تکنولوژی

فروش 100 میلیون دستگاه کنسول پلی استیشن 4

09 مرداد 98 ساعت 20:14

در اخبار, ویژه

بنابر اعلام سونی،فروش کنسول پلی استیشن 4 به رقم 100 میلیون دستگاه رسیده است و در آینده نزدیک از این عدد هم عبور خواهد کرد که بنابراین پلی استیشن 4 پرفروش ترین کنسول بازی در دنیا می باشد.در ادامه با تک 24 همراه باشید.

پلی استیشن 4 سونی یکی از کنسول های پرفروش در بازار می باشد. به تازگی هم گزارشی منتشر شده که نشان از فروش 100 میلیون دستگاه پلی استیشن 4 دارد و به زودی هم از این عدد عبور خواهد کرد.با اینکه در بعضی از گزارشات آمده که سرعت فروش این کنسول کاهش یافته، اما بعد از گذشت 6 سال از عرضه، این موضوع برای هر محصولی طبیعی به نظر می آید. از مهمترین علل کاهش فروش پلی استیشن 4، نزدیک شدن به اواخر عمر نسل هشتم کنسول ها می باشد. اخیرا دو شرکت سونی و مایکروسافت تایید کرده اند که در حال کار روی نسل آینده کنسول های خود هستند و احتمالا در یکی دو سال آینده از آنها پرده برداری خواهند کرد.

با اینکه مایکروسافت آمار دقیق فروش ایکس باکس وان را اعلام نکرده اما مطمئنا عملکرد مایکروسافت به خوبی سونی در فروش کنسول بازی نبوده است. همچنین کنسول نینتندو سوئیچ هم مورد علاقه گیمرها واقع شده و پرفروش ترین کنسول بازی در دوشنبه مجازی (Cyber Monday) سال 2018 لقب گرفته است. علاوه بر این نینتندو سوئیچ در کشور ژاپن، فروش بیشتری را از پلی استیشن 4 داشته است اما در دیگر بازارها بین فروش پلی استیشن 4 و کنسول نینتندو سوئیچ فاصله بسیاری وجود دارد.

پلی استیشن 4 سونی


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا