اپلیکیشن و بازی

اخبار تازه از بازی جدید ارباب حلقه ها

جزئیات بیشتری درباره بازی ارباب حلقه‌ها که سال گذشته اعلام شده بود، مطرح شده است. استودیو بازی آمازون اعلام کرد که با Leyou و لیبل بازی‌های Athlon برای ایجاد یک سرور بازی‌های آزاد با نام ارباب حلقه‌ها هم‌کاری می‌کند.

این بازی براساس کتاب سه‌گانه ادبی نوشته تالکین ساخته شده که داستان آن نه بر اساس کتاب‌ها و یا فیلم‌های ساخته شده میباشد بنابراین ممکن است چهره‌های جدید و یا آشنا را به نمایش بگذارد. با این حال، هیچ جزئیات داستانی در این مرحله وجود ندارد، هر چند که آمازون تایید کرده‌است که این پروژه – که تاریخ انتشار ندارد – جدا از برنامه تلویزیونی ارباب حلقه‌ها است، این سریال در عصر دوم اتفاق می‌افتد که مدت‌ها قبل از وقایع این کتاب‌ها اتفاق افتاده.

آمازون در یک خبر رسمی گفت: ” این بازی به طرفداران در سرتاسر جهان تجربه بازی همه‌جانبه برای اکتشافات حماسی دنیای پهناور تالکین را می‌دهد.”

این بازی جدید برای کنسول و کامپیوتر ساخته شده است و قرار است در همه جای دنیا به جز چین منتشر شود، این بازی توسط همان استودیوی داخلی آمازون ۱۷th Century توسعه داده می‌شود. افرادی که روی ارباب حلقه‌ها کار می‌کنند شامل سازندگان بازی های قدیمی هستند که در بازی‌های آنلاین بزرگ مثل Destiny، Planetside، WoW، Everquest، Defiance، و ریفت، کار میکردند.

به نظر می‌رسد چیزی که ما به عنوان پیش فرض از ارباب حلقه‌ها میدانیم تغییرات زیادی داشته باشد، همان طور که در ابتدا گزارش شده‌بود که این بازی “مدت طولانی” قبل از رویدادهای ارباب حلقه‌ها آغاز شده‌است. این بازی بر این باور بود که زمین، مردم، و موجوداتی که پیش از این در دنیای تالکین دیده نمی‌شدند را پوشش دهند، اما حالا به نظر می‌رسد که همه چیز تغییر کرده‌است.

Fredrica Drotos، رئیس انجمن Middle-earth Enterprises، در بیانیه‌ای گفت: ” چه کسی در میان ما نمیخواهد که در یک ماجراجویی حماسی شرکت کند؟ ما خوشحالیم که استودیو بازی آمازون با Leyou هم‌کاری کرده‌ تا تخصص مربوطه خود را برای ایجاد این بازی که ما را در دنیای محبوب و حماسی سرزمین میانه- که توسط پروفسور تالکین نوشته شده بود، به ارمغان آورد.”

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا