تکنولوژی

اطلاعاتی از صفحه نمایشگر گوشی گوگل پیکسل ۴ منتشر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تا به حال رندرها و تصاویر زیادی از گوشی گوگل پیکسل ۴ (Google Pixel 4) منتشر شده و در پی آنها به طرح پشت گوشی دست یافتیم. حال تصاویری از شکل و شمایل قاب صفحه نمایشگر این گوشی منتشر شده است که در ادامه خبر به آنها خواهیم پرداخت.

در جدیدترین رندر منتشر شده از سری گوشی‌های گوگل پیکسل ۴، قاب جلوی صفحه نمایش دستگاه به نمایش گذاشته شده است. در این تصاویر یک حفره بزرگ در سمت راست گوشی به چشم می‌خورد که تا به حال هیچ سخنی در مورد این حفره به میان نیامده‌ است، اما برخی شایعات از آن حکایت دارند که سرانجام گوگل، پروژه Soli را در گوشی های سری پیکسل ۴پیاده‌سازی خواهد کرد؛ یک تکنولوژی مبتنی بر رادار که می‌تواند حرکات و ژست‌ها را به دقت ردگیری کند.

تصاویری که از طرف Ice universe منتشر شده، منحصر به قاب جلوی صفحه نمایش دستگاه است و همانگونه که انتظار داشتیم، طراحی این سری گوشی جدید گوگل پیکسل، انتظارات بسیاری از ما را برآورده کرده‌اند. با یک نگاه سریع به این تصاویر، می‌توان سه برش را در سمت چپ دید؛ دو برش برای دوربین‌های معمولی و یکی دیگر نیز برای سنسور پیشرفته‌ی تشخیص چهره. اسپیکر مکالمه که احتمالا کاربرد دوگانه خواهد داشت در وسط قرار دارد و یک حفره بزرگ مرموز هم در سمت راست به چشم می‌خورد که هنوز هم در مورد این حفره سخنی به میان نیامده است و چنانچه که از تصاویر می‌توان دید، این حفره بسیار بزرگتر از حفره موجود بر روی صفحه نمایشگر گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس (Samsung Galaxy S10 Plus) و وان پلاس ۷ پرو (OnePlus 7 Pro) است. در زیر توئیت Ice universe را مشاهده خواهیم کرد.

حفره بیضی شکل موجود در بالا و سمت راست این گوشی، نشان دهنده این است که دستگاه گوگل پیکسل ۴ یک گوشی پیشگامانه و منحصر به فرد است و یک این یک قدم جدید و با ارزش به نظر می‌رسد.

 همانگونه که در بالا اشاره کردیم، گمان می‌رود که این حفره بیضی شکل مربوط به سنسور پروژه سولی (Project Soli) باشد که یک تکنولوژی مبتنی بر رادار است که می‌تواند حرکات و ژست‌ها را به دقت ردگیری کند و یک تصویر عالی و بدون نقض را برای ما به ارمغان بیاورد. براساس این تصاویر و فضای اشغال شده‌ای که در آن به چشم می‌خورد، گوگل باید فضای بسیار زیادی را به این حفره اختصاص دهد.

همچنین با استناد به تصاویری که @OnLeaks و iGeeksBlog نیز منتشر کرده‌اند، این حفره بیضی شکل در آنها نیز به صراحت قابل رویت است و نتیجه گیری این می‌شود که باید این حفره را یک فناوری ثبت شده در گوشی به شمار بیاوریم. در ماه ژوئن کمپانی گوگل، بعد از اینکه تصاویر متعددی از این گوشی منتشر شد، به صورت رسمی از این گوشی رونمایی به عمل آورد، اما تصاویری که در این رونمایی، از این دستگاه به اشتراک گذاشته شد، فقط مربوط به بخش پشتی آن بود و هیچ تصویری از صفحه نمایشگر گوشی نشان داده نشد. در این رونمایی، تصویر یک ماژول مربعی شکل بزرگ مربوط به سنسورهای دوربین پشتی گوشی به نمایش گذاشته شد و فقط توانستیم اطلاعاتی دیگر در مورد طراحی پشتی گوشی به دست آوریم و بس. حال گمان بر این است که امکان دارد شرکت گوگ به این تصاویر نیز واکنش نشان دهد و به صورت رسمی از صفحه نمایشگر این گوشی نیز رونمایی به عمل آورد تا ابهامات را رفع کند. در زیر می‌توانید تصویر منتشر شده از صفحه نمایشگر این گوشی را مشاهده کنید.

google pixel 4 image leaked techfars - اطلاعاتی از صفحه نمایشگر گوشی گوگل پیکسل ۴ منتشر شد

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا