تکنولوژی

اینستاگرام ویژگی پنهان لایک را برای آزمایش توسعه می‌دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اینستاگرام مدتی است که اعلام کرده در حال کار برروی قابلیت پنهان کردن لایک از دید عموم در برنامه خود بوده و اکنون این ویژگی را برای آزمایش بهتر توسعه داده است.

 

این ویژگی دیگر میزان لایک را برای عکس‌ها و ویدیو‌های صفحه‌شخصی شما برای عموم نمایش نمی‌دهد. اینستاگرام درزمان اعلام اولیه خود گفت که خواهان توجه دنبال‌کننده‌ها به میزان لایک مطالب شما نیست بلکه قصد دارد تا توجه به محتوای پست شما بیشتر شود.

این آزمایش در کشور کانادا شروع شد و اکنون تا کشور‌های ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند گسترش یافته که به طور پیشفرض دیگر لایک‌ها برای عموم نمایش داده نمی‌شود. هرچند همیشه می‌توانند میزان لایک‌های محتوای خودشان را ببینند.

البته میزان لایک، فاکتوری مهم برای ارزش‌گذاری برروی پست‌های کاربران است و قطعاً هرچه میزان لایک آن پست بیشتر باشد معمولا نشان می دهد که یک پست چشمگیرتر از پست کاربر دیگری است. که میتواند اعتمادبه‌نفس برخی افراد را بالا و برخی دیگر را پایین بیاورد. فرض کنید شما عکس سلفی‌ای از خودتان در اینستاگرام منشتر کرده‌اید و هیچکس عکس شمارا لایک نکرده، بی‌شک احساس خوبی در این رابطه نخواهید داشت. اما این قابلیت اینستاگرام به مردم اجازه می‌دهد تا طبق علاقه خود پستی را منتشر کنند و توجهی به میزان لایک خوردن آن نداشته باشند.

instagram expands its test to hide like counts  326699  - اینستاگرام ویژگی پنهان لایک را برای آزمایش توسعه می‌دهد

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا