تکنولوژی

بازگشت لوگو رنگین‌کمانی اپل به محصولات این شرکت

گویا اپل تصمیم گرفته یکی از نوستالژی‌هایش را دوباره به محصولاتش بازگرداند. بر این اساس، باید انتظار داشته باشیم که شاهد حضور لوگو رنگین‌کمانی این کمپانی آمریکایی بر روی آیفون‌ها، آیپدها و مک‌بوک‌ها باشیم.

در این بین، خبر دیگری به گوش نمی‌رسد و مشخص نیست که آیا این برنامه قطعی شده یا خیر. به هر ترتیب، باید این نکته را مدنظر بگیریم که برنامه‌ها ممکن است تغییر کنند. به علاوه، هنوز نمی‌دانیم دقیقاً کدام تولیدات اپل مزین به این لوگو شش رنگی خواهند بود زیرا از سال ۱۹۹۸ شاهد حضور این تصویر در هیچ‌کدام از آیفون‌ها، مک‌بوک‌ها، آیپدها، اپل تی‌وی‌ها و . . . نبوده‌ایم.

صرف‌نظر از اینکه این اتفاق چه‌قدر جدی است، حتی فکر کردن به آن هم لذت‌بخش است زیرا یکنواختی را از محصولات اپل از بین خواهد برد و می‌تواند به افزایش فروش تولیدات این شرکت کمک کند.

در پایان اشاره کنیم که لوگو رنگین‌کمانی اپل برای اولین بار در سال ۱۹۷۷ و در رایانه Apple II به نمایش درآمد و این یعنی ۲۰ سال از عمر آن می‌گذرد. در واقع این تصاویر نشان‌دهنده میراث قدیمی اپل است و اگرچه در سالیان اخیر شاهد حضور آن در هیچ دستگاهی نبوده‌ایم ولی کمپانی آمریکایی از آن در بعضی محصولات مخصوص مراسم رسمی بهره برده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا