اپلیکیشن و بازی

بازی Metal Gear Solid V به Xbox Game Pass اضافه می‌شود

هر ماه عناوین جدیدی به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود تا مشترکین این سرویس بتوانند به طور رایگان به تجربه‌ این بازی‌ها بپردازند. همچنین برخی از بازی‌ها نیز پس از مدتی از این سرویس خارج می‌شوند و تا به امروز نیز بازی‌های این سرویس بسیار متنوع و زیاد شدند. امروز نیز شرکت مایکروسافت اعلام کرد بازی Metal Gear Solid V به همراه سه بازی دیگر به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود.

بازی Metal Gear Solid

تا قبل از این شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود بازی Middle-earth: Shadow of War ،My Time at Portia ،Undertale ،Blazing Chrome ،Dead Rising 4، LEGO City Undercover، Timespinne و Unavowed بازی‌هایی هستند که در ماه جولای به این سرویس اضافه می‌شوند. حال اما به تازگی این شرکت تایید کرده است که 6 بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain، The Banner Saga 3، For the King، Killer Instinct: Definitive Edition، Resident Evil 4 و Night Call در ادامه‌ی این ماه به این سرویس اضافه خواهند شد. قطعا اضافه شدن بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain به این سرویس می‌تواند خبر خوبی برای مشترکین این سرویس باشد و کلا این ماه بازی‌های بسیار خوبی به این سرویس اضافه شده است.

بازی  Night Call و بازی Metal Gear Solid V در روز 17 جولای (26 تیر) در دسترس مشترکین این سرویس قرار گرفت. بعد از آن نیز بازی The Banner Saga 3 در تاریخ 18 جولای (27 تیر) در سرویس گیم پس عرضه می‌شود و پس از آن نیز سه بازی For the King، Killer Instinct: Definitive Edition، و Resident Evil 4 در تاریخ 25 جولای (3 ماه مرداد) در این سرویس عرضه خواهند شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا