تکنولوژی

بروزرسانی جدید گلکسی اس 10 سامسونگ،گوشی را قفل می کند

سامسونگ بروزرسانی جدیدی را برای دو فبلت پرچمدار گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس منتشر کرده است که بعد از دریافت این بروزرسانی، تعدادی از کاربران مشکل بسیار جدی را مشاهده کرده اند که گوشی را قفل می کند. در ادامه با تک 24 همراه باشید.

طبیعتا کاربران بروزرسانی های نرم افزاری را برای بهبود عملکرد دستگاه و اضافه شدن قابلیت های جدید برروی دستگاه خود نصب می کنند اما گاها در بعضی از بروزرسانی ها، مشکلاتی وجود دارد که امکان کار با دستگاه را دشوار می کند. یکی از این بروزرسانی ها برای گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ منتشر شده است که موجب قفل شدن دستگاه می شود.

بعضی از کاربران، نارضایتی خود را از این بروزرسانی گلکسی اس 10 و گلکس اس 10 پلاس در شبکه های اجتماعی ابراز کرده اند. آنها گفته اند که عملکرد گوشی بعد از دریافت این بروزرسانی، با مشکل مواجه شده و برای دسترسی به محیط نرم افزاری دستگاه باید یک پسورد را وارد کنند. این در حالی است که کاربران هیچ پسوردی را از قبل تنظیم نکرده اند.

متاسفانه سامسونگ در حال حاضر راه حلی را به منظور رفع این مشکل ارائه نکرده است. تعدادی از کاربران این دو دستگاه گفته اند که اپراتورها توصیه ریست فکتوری کردن گوشی را به آنها کرده اند. به نظر می آید این مشکل جدید گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ در حال حاضر گریبان گیر کاربران این دو دستگاه در کشور آمریکا شده و گزارشی از دیگر نقاط دنیا انتشار نیافته است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا