اپلیکیشن و بازی

دانلود ویدئوها با کیفیت ۱۰۸۰P برای مشترکین یوتیوب پریمیوم میسر شد

از این پس، مشترکین یوتیوب پریمیوم قادر خواهند بود تا ویدئوها را با کیفیت ۱۰۸۰P برای تماشا به صورت آفلاین دانلود کنند؛ پیش از این، کاربران برای دریافت ویدئوها با محدودیت کیفیتی ۷۲۰P روبرو بودند. طبق گفته‌های سخنگوی یوتیوب به سایت The Verge، این قابلیت به مرور برای کاربران اپلیکیشن‌های iOS و اندروید یوتیوب در دسترس قرار خواهد گرفت. نخستین بار، اندروید پلیس خبر در دسترس قرار گرفتن این ویژگی را اعلام کرد. گفته می‌شود این قابلیت ابتدا برای بازارهای فعال یوتیوب پریمیوم در دسترس قرار می‌گیرد و به زودی به مناطق بیشتری راه خواهد یافت.

دانلود آفلاین یکی از گزینه‌های متعددی است که برای مشترکین ماهانه یوتیوب پریمیوم که ۱۲ دلار قیمت دارد، ارائه می‌شود. همچنین مشترکین این سرویس به یوتیوب موزیک پریمیوم نیز دسترسی خواهند داشت و تبلیغات موجود در ویدئوها هم برای آن‌ها حذف می‌گردد. تا چند ساله گذشته که رزولوشن ۷۲۰p برای تلفن‌های همراه، کیفیتی مناسب به شمار می‌رفت، محدودیت کیفیت دانلود ویدئوهای یوتیوب با رزولوشن ۷۲۰P جای بحثی نداشت. اما با پیشرفت تلفن‌های هوشمند و افزایش کیفیت آن‌ها، کاربران از این محدودیت گلایه کردند و گوگل نیز در پاسخ به این تقاضا، این ویژگی را در دسترس قرار داده است.

این به‌روزرسانی کوچک هنوز برای تمامی مشترکین یوتیوب پریمیوم در دسترس قرار نگرفته است اما قطعاً ارزش بیشتری به اشتراک‌های ویژه یوتیوب می‌بخشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا