تکنولوژی

رونمایی نرم افزار موبایلی “در مسیر عاشقی” به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

مدیر آموزشهای فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها خبر از معرفی نرم افزار تلفن همراه «در مسیر عاشقی» و ارائه درسی با این نام،مخصوص ایام اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام داد.

مرتضی فاضلی ادامه داد: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی خیل عظیمی از جوانان انقلابی در کنار سایر مسلمانان خود را برای راهپیمایی عظیم حسینی آماده می‌کنند. در این بین دانشجویان انقلابی  و علاقه مند به ترویج آموزه‌های عزت آفرین مکتب سیدالشهدا(علیه السلام) در این مراسم باشکوه پرچمدار هستند.

فاضلی ادامه داد:  لذا آشنایی با برخی معارف مرتبط با زیارت اربعین تأثیر به سزایی در ارتقای معرفتی و  همچنین آمادگی کامل آنها برای شرکت در این مراسم عظیم خواهد داشت.

مدیر آموزشهای فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ابراز کرد: در این راستا مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، اقدام به ارائه نرم افزار اندرویدی با محتوای معارف اربعین حسینی در راستای ارتقای سطح معرفتی جوانان  در ارتباط با پیاده روی اربعین کرده است.

مرتضی فاضلی درباره بخش‌های ارائه شده در این نسخه اندرویدی عنوان کرد:‌ این نرم افزار اندرویدی شامل بخش‌هایی همچون «دانستنی های سفر»، «توصیه های اخلاقی» و «توصیه های بهداشتی» سفر اربعین است که با هدف آموزش علاقه مندان ارائه شده است.

او در خصوص لزوم ارائه محتوای سالم و مفید در قالب نرم افزاری اذعان کرد: امروزه بسیاری از جوانان وقت زیادی را از طریق گوشی های هوشمند در فضای مجازی سپری می‌کنند و ارائه محتوا و نرم افزارهای تلفن همراهی که بتواند در ارتقای سطح معرفتی و فرهنگی جوانان تاثیرگذار باشد به یک نیاز فرهنگی و ضرورت محتوایی تبدیل شده است.

منبع:خبرگذاری مهر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا