اپلیکیشن و بازی

قرار بود کیانو ریوز در بازی Death Stranding ایفای نقش کند

ظاهرا قرار بوده تا کیانو ریوز (Keanu Reeves) در بازی Death Stranding که به صورت انحصاری برای PS4 در حال تولید است حضور داشته باشد.  بازیگر نقش جان ویک به عنوان یکی از ستارگان ساخته مورد انتظار هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و استودیو Kojima Productions پیشنهاد و در نظر گرفته شده بود.

این اطلاعات جدید توسط خود خالق مجموعه Metal Gear Solid یعنی شخص هیدئو کوجیما در جریان پنلی در رویداد San Diego Comic-Con به اشتراک گذاشته شده است. به گفته این کارگردان، قرار بود از میان کیانو ریوز یا مدز میکلسن (Mads Mikkelsen) یک نفر در بازی Death Stranding ایفای نقش کند. ظاهرا به کوجیما پیشنهاد شده بود که کیانو ریوز در بازی Death Stranding حضور داشته باشد. اما کارگردان بازی مایل بوده تا با مدز میکلسن همکاری داشته باشد که با توجه به استعدادی که این بازیگر دانمارکی دارد و دوستی که میان این دو شخص برقرار است جای شگفتی چندانی ندارد.

در حالی که مشخص نیست چه کسی کیانو ریوز را برای حضور در بازی Death Stranding پیشنهاد داده بوده و یا ایشان به طور جدی برای ایفای نقش در بازی در نظر گرفته شده بود یا خیر اما کوجیما این شخص واسط را یکی از همکاران یا افراد حاضر در تیم PlayStation توصیف کرده است. حال آن که در نمایشگاه E3 گذشته مشخص شد بازیگر نقش جان ویک در یکی دیگر از بازی‌های مورد انتظار این نسل یعنی بازی Cyberpunk 2077 حضور خواهد داشت.

بازی Death Stranding در تاریخ 8 نوامبر 2019 برابر با 17 آبان 98 برای کنسول PlayStation 4 منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا