تکنولوژی

قیمت شارژر همراه 45 واتی گلکسی نوت 10 فاش شد

اخیراً اطلاعاتی به دستمان رسیده که نشان می‌دهند منظور از وسیله‌ای با اسم رمز EP-TA845، همان شارژر همراه و سریع ۴۵ واتی گلکسی نوت ۱۰ است. ابتدا از این شارژر که سامسونگ تا کنون آن را وارد بازار نکرده، تصاویری در ماه گذشته منتشر شد تا به نوعی این‌گونه احساس شود که قرار است آن را همراه با پرچمدار آتی کمپانی کره‌ای مشاهده کنیم زیرا شایعاتی در این‌باره به گوش می‌رسید.

روز گذشته هم در سایت سنداپ اعلام کردیم که تنها گلکسی نوت ۱۰ پلاس از شارژر سریع بهره خواهد برد ولی این قطعه در کارتن این دستگاه حضور نخواهد داشت. با این حساب، علاقه‌مندان به این شارژر سریع باید آن را به صورت جداگانه و با قیمت ۵۰ یورو خریداری کنند.

برای تأیید این خبر بد نیست به سایر منابع هم اشاره داشته باشیم. برای مثال، سایت GalaxyClub اسم رمز EP-TA845 را به شارژر ۴۵ واتی مربوط دانسته و تعدادی از فروشندگان نیز تا کنون آن را در لیست محصولات خودشان قرار داده‌اند. فهرست منتشر شده از خودِ سامسونگ هم دال بر همین موضوع است. به نظر می‌رسد کمپانی کره‌ای این قطعه را به رنگ‌های مشکی و سفید تولید کرده باشد و مدل هر کدام از آنها هم به ترتیب EP-TA845XBEGWW و EP-TA845XWEGWW خواهد بود.

تا به امروز هیچ‌کدام از گزارش‌ها رسماً اسمی از گلکسی نوت ۱۰ نبرده‌اند اما با تمامی شواهد و قرائن، می‌توانیم حدس بزنیم که این امکانات مختص پرچمدار بعدی سامسونگ خواهند بود. ضمن اینکه همه فروشندگان معتبر نیز قیمت شارژر ۴۵ واتی را ۵۰ یورو اعلام کرده‌اند.

به احتمال خیلی زیاد، هم گلکسی نوت ۱۰ و هم گلکسی نوت ۱۰ پلاس دارای شارژر سریع ۲۵ واتی EP-TA800 خواهند بود. لازم به ذکر است که کمپانی کره‌ای این قطعه را تا کنون با سه گوشی گلکسی اس ۱۰ ۵G، گلکسی A70 و گلکسی A80 عرضه کرده است که البته به نظر می‌رسد برای اکثر افراد شارژر مناسبی باشد ولی کسانی که می‌خواهند در مدت زمان کمتری دستگاه خود را شارژ شده ببینند، ناچاراً باید هزینه ۵۰ یورویی را تقبل کنند.

حالا و بر اساس شایعات، از آن جایی که گلکسی نوت ۱۰ پلاس احتمالاً ۱۱۴۹ یورو قیمت خواهد داشت، هنوز مشخص نیست که چرا سامسونگ شارژر ۴۵ واتی را همراه آن به فروش نخواهد رساند. گویا باید داستان این شارژر را هم مانند تکنولوژی شارژ بیسیم بدانیم چرا که اگرچه پرچمدار بعدی سامسونگ از آن پشتیبانی خواهد کرد ولی برای بهره‌مندی از آن باید قطعه مربوطه را خریداری کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا