تکنولوژی

معرفی اسکوتر کودکانه شیائومی با قیمت مناسب

شیائومی از یک اسکوتر جدید برای کودکان رونمایی کرد که قیمت 249 یوان (در حدود 36 دلار) را دارد و مجهز به طراحی ایمنی پنج گانه و تنظیم سرعت سه گانه به همراه یک بخش فرمان در مرکز است.

اسکوتر جدید مخصوص کودکان شیائومی با قیمت بسیار مناسب 249 یوان (در حدود 36 دلار) رونمایی شده است. شیائومی از طراحی ایمنی پنج گانه و تنظیم سرعت سه گانه و بخش فرمان در مرکز استفاده کرده است. ظاهرا طراحی خاصی برای این اسکوتر جدید و مخصوص کودکان در نظر گرفته شده که دو چرخ در جلو وجود دارد و فاصله میان آنها هم 24 سانتی متر می باشد و بنابراین زمان حرکت دارای پایداری بیشتری خواهد بود و احتمال افتادن کودکان را به حداقل خواهد رساند. همچنین چرخ ها عرض 5 سانتی متری را دارد و همین موضوع، تضمین کننده ثبات بیشتری است.

بر اساس اطلاعات موجود، شیائومی از اسکوتر جدید کودکانه خود رونمایی کرد. اینطور که پیداست، اسکوتر کودکانه شیائومی با قیمت مقرون به صرفه در دسترس قرار خواهد گرفت. در چرخ های این اسکوتر از مواد پلی اورتان استفاده شده و قطر بزرگی دارند که راحت تر شدن کنترل اسکوتر را موجب می شود. ضمنا این ماده موجب افزایش مقاومت پرخ ها در برابر سایش جاده ها می شود و مناسب تمام جاده ها می باشد. باید به این نکته هم اشاره کنیم که باتوجه به استفاده از ماده پلی اورتان، درصورت استفاده از اسکوتر در داخل خانه،هیچ ناراحتی برای همسایگان بوجود نخواهد امد.

قالب این اسکوتر شیائومی از جنس آلومینیوم ضخیم است و قادر به تحمل وزن تا 50 کیلوگرم است و بنابراین در مقابل تغییر شکل مقاوم خواهد بود. عرض قسمتی که برای قراردادن پا در نظر گرفته شده،14 سانتی متر است و کودکان میتوانند پای خود را به راحتی در قسمت مربوطه قرار دهند. یک ترمز عقب که عملکرد موثری دارد هم در نظر گرفته شده است. اسکوتر شیائومی دارای چرخ مغناطییس پنوماتیک است و نیازی به استفاده از باتری ندارد که موجب رویت اسکوتر در تاریکی شب می شود. امکان تنظیم ارتفاع اسکوتر بین 82 و 75 و 89 سانتی متر وجود دارد. این اسکوتر را میتوان تا کرده و به آسانی حمل کرد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا