تکنولوژی

منتظر رونمایی حتمی از نسخه بازطراحی شده‌ی گلکسی فولد باشید

همین دیروز بود که خبری در مورد تاخیر در عرضه و رونمایی از گوشی گلکسی فولد منتشر شد و فهمیدیم که به برخی دلایل، این دستگاه تأخیر خورده است. هر چند که هنوز دلیلی رسمی برای این تأخیر در عرضه برای گوشی گلکسی فولد ذکر نشده است، اما براساس خبری که در مورد این گوشی منتشر شده، این محصول انعطاف‌پذیر تمامی مراحل تست و آزمایش را از سر گذرانده است و آماده عرضه به بازار است.

همانطور که می‌دانیم کمپانی کره‌ای سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی سری گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) و گلکسی فولد (Galaxy Fold) در ماه آگوست است. بله، درست متوجه شدید، آخرین گزارش‌های منتشرشده این دستگاه حاکی از آن است که سامسونگ برای معرفی و عرضه‌ی دوباره‌ی گوشی انعطاف‌پذیر خود آماده است.

براساس اظهارات کارشناسان این غول تکنولوژی کره‌ای و همچنین برخی از منابع داخلی، این کمپانی کره‌ای کار ساخت دوباره لولا و صفحه‌ نمایشگر این گوشی را به اتمام  رسانیده و تمامی آزمایش‌ها و تست‌های مربوط به این موارد را با موفقیت کامل انجام داده‌ است. چنانچه که از گزارشات بر می‌تراود، برای این گوشی فقط برخی از تعمیرات مربوط به تاچ صفحه نمایشگر باقی مانده که قرار است قبل از عرضه و رونمایی، این مشکلات نیز برطرف شوند.

در هر حال، این سناریو که قرار باشد، گوشی گلکسی فولد در ماه جولای عرضه و رونمایی شود، دور از باور است و نمی‌توان اتمام این تغییرات را مصداق بارز عرضه و رونمایی زود هنگام این گوشی دانست. برخی از شایعات بر این باور اند که این دستگاه انعطاف پذیر سامسونگ در ماه آگوست رونمایی می‌شود. اگر این ادعا درست باشد، باید آماده‌ی رونمایی از این گوشی بعد از تاریخ ۷ آگوست که تاریخ رونمایی از سری گوشی گلکسی نوت ۱۰ است، باشیم؛ زیرا سامسونگ عادت ندارد که در یک رویداد، چندین محصول را معرفی و رونمایی کند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این شایعات واقعیت دارند یا فقط در قالب یک شایعه باقی خواهند ماند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا