تکنولوژی

هواوی در رتبه هفتم ارزشمندترین برندهای جهانی

31 تیر 98 ساعت 12:48

در اخبار

در لیست اخیرا منتشر شده از ارزشمندترین برندهای دنیا به انتخاب موسسه بریتانیایی Brand Finance، برند هواوی ارتقا چشمگیری را داشته و در جایگاه هفتم ارزشمندترین برندهای دنیا قرار گرفته است.

لیستی توسط موسسه بریتانیایی Brand Finance که در حوزه رتبه بندی برندهای برتر فعالیت می کند که 100 برند معتبر و باارزش دنیا باتوجه به وضعیت شرکتهای بزرگ در سال 2019 را اعلام کرده است. برند چینی هواوی در سالهای گذشته پیشرفت بسیاری را در زمینه فناوری های مخابراتی و هوشمند داشته و این رشد موجب توجه بیشتر متقاضیان و شرکای تجاری به این شرکت شده است. بنابر جدیدترین آمار منتشر شده توسط موسسه ارزشیابی برند بریتانیایی، هواوی در جایگاه هفتم در بین 100 برند برتر دنیا قرار دارد.

برند هواوی در این رتبه بندی، رده هفتم را کسب کرده که دومین برند معتبر آسایی می باشد و ارزش برند آن هم افزایش 63.7 درصدی را تجربه کرده است. در رتبه اول تا پنجم به ترتیب در اختیار آمازون، اپل، گوگل، مایکروسافت و فیسبوک است. سامسونگ در رده ششم قرار دارد و تنها شرکتی است که رشد منفی داشته است. سه برند چینی دیگر WeChat، Tencent و Taobao بعد از هواوی قرار دارند. رشد استفاده از فناوری های هوش مصنوعی و تولید محصولاتی که توانایی هواوی در مهندسی صنایع پیشرفته و استفاده از فناوری های جدید را نشان می دهد، موجب افزایش چشمگیر اعتبار برند هواوی در سالهای گذشته شده است.

هواوی در حال حاضر در رتبه دوم پرفروش ترین تولیدکننده گوشی های هوشمند قرار دارد. هواوی در حوزه مخابرات و تولید کلیه پلتفرم های فناوری مخابراتی 5G هم پیشرفت گسترده ای داشته است. مسئولان هواوی بارها تاکید کرده اند که این تنها شروع کار است و هواوی میتواند به رشد چشمگیر خود در سالهای آینده ادامه دهد تا بنابراین جایگاه بالاتری را در کلیه زمینه های فناوری بدست آورد.

هواوی


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا