تکنولوژی

ورایزن پلن‌های جدیدی برای آینده دارد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، کمپانی ورایزن برای سری جدید گوشی‌های هوشمند برنامه‌های بسیاری دارد و اکنون بر روی پیشنهادات نامحدودی متمرکز شده است. Droid Life در روز پنج‌شنبه اعلام کرد که این اطلاعیه از چند هفته‌ی گذشته، زمانی که وب‌سایت Verizon در خصوص سری جدید گوشی‌های هوشمند حرف‌هایی به میان آورد، نشان از تصمیمات این کمپانی و برنامه‌های آینده دارد.

Droid Life با استناد به منابع موثق گفت، ورایزن تصمیم دارد تا چهار پلن جدید را معرفی نماید. پلن‌های این شرکت مخابراتی با نام‌های Get More Unlimited، Play More Unlimited، Do More Unlimited و Start Unlimited شناخته خواهند شد. در گزارش‌ها عنوان شده است که تاریخ ۵ آگوست، زمان رونمایی از پلن‌های مذکور می‌باشد.

ورایزن

بر اساس گفته‌های Droid Life، هر چهار پلن مذکور با دسترسی به اینترنت ۵G رایگان برای مدت زمانی محدود فعال خواهند شد. همچنین تمامی پلن‌ها شامل اشتراک رایگان Apple Music، فضای ذخیره‌سازی Verizon Cloud و همچنین تماس و پیامک بین‌الملل رایگان هستند. هات‌اسپات نامحدود شامل حداکثر ۳۰ گیگابایت دیتا ۴G LTE در بسیاری از پلن‌ها و یا ۱۵ گیگابایت دیتا ۴G LTE در پلن‌های Play More و Do More می‌باشد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، پلن Start Unlimited چنین امکاناتی را ارائه نمی‌دهد.

تا به امروز این شرکت مخابراتی به سوالات هیچ یک از خبرنگاران در این خصوص پاسخی نداده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا