چرا رتبه الکسا اهمیت دارد و چگونه می توان رتبه الکسا را کاهش داد کاهش رتبه الکسا مدتی است توسط مدیران وبسایت ها جدی گرفته شده ، اگر به کاهش رتبه الکسا به صورت واقعی و ماندگار نیاز دارید تیم ما برای کاهش رتبه الکسا با بیش از دوسال تجربه در این زمینه با حرفه ای ترین متد این کار را انجام می دهد و لازم به ذکر است که سندآپ به عنوان اولین سایت ارائه دهنده خدمات حرفه ای کاهش رتبه الکسا در ایران قادر به همراهی و مشاوره شما دوستان عزیز در رابطه با کاهش رتبه الکسا سایتتان تا زیر ۱۰ هزار ایران و پایینتر خواهد بود و کاهش رتبه الکسا پایین تر از ۳۰۰۰ ایران نیاز به هزینه و تلاش بیشتر شما خواهد داشت.

کاهش رنک الکسا تضمینی

نکته قابل توجه : کاهش رتبه الکسا سایت موضوع بسیار مهمی برای وبمستران و صاحبان کسب و کار های اینترنتی می باشد و به همین دلیل وبسایت سندآپ در این راستا قدم برداشته است . کاهش رتبه الکسا به صورت حرفه ای توسط سندآپ انجام می شود.

قوانین عدم پذیرش کاهش رتبه الکسا یک سایت توسط سندآپ :

 1-وب سایت هایی که صفحات با لود بالا ثبت نمایند 
2-وبسایت های دارای پاپاپ و کد های اجرای ویدیو و موزیک آنلاین 
3-وب سایت هایی که رتبه الکسا آنها ضعیف می باشد. 
این قوانین به سرعت کاهش رتبه سایت شما کمک می کند و از تایید وبسایت های متخلف معذوریم.

در سندآپ به چند روش می توان بازدید کننده جذب کرد؟

  1. خرید بازدید از سایت 
    شما میتوانید از اینجا پلن تعداد بازدید رو انتخاب و آنلاین خریداری نمائید.
  2. بازدید رایگان
    در این روش ابتدا باید وب سایت یا وبلاگ خود را در بخش کسب درآمد از سایت ثبت کنید و بعد درآمد حاصله را بصورت اتوماتیک به لینک تبلیغ پاپ آپ بدهید. یعنی هم باید تبلیغ پاپ آپ ایجاد و هم وب سایت خود را جهت کسب درآمد ثبت کنید. بصورت اتومات به ازای هر بازدید کننده که وارد سایت شما خواهد شد، به همان اندازه سندآپ بازدید کننده به سمت سایت شما خواهد فرستاد.

چرا در سندآپ هیچ وقت رتبه شما در الکسا و گوگل پائین نخواهد آمد؟

توجه به این مهم که حفظ جایگاه فعلی از کاهش مجدد رتبه در الکسا مهمتر است.!
خسته نشدید اونقدر روشهای مختلفی رو برای بالا آمدن در رتبه گوگل آزمایش کردید؟ و بعد چند روز باز سایت شما در کلمه کلیدی مورد نظر نزول کرده و به حالت اول برگشته !!!   پس چاره چیه؟
تنها و بهترین روش استفاده از بازدید کننده سایتتون هست! یعنی چی؟ یعنی نذاری کاربری که از موتورهای جستجوگری مثل گوگل یا یاهو وارد سایت شما میشه، همینطوری حدر بره! بازم متوجه نشدی؟ یعنی این همه زحمت و هزینه میکنی تا بازدید کننده سایت شما افزایش داشته باشه اما همینطوری بازدید کننده به هر دلیلی هیچ سودی برات نداشته باشه!! با سیستم سندآپ حداقل اون بازدید کننده یک بازدید کننده دیگر رو برای سایتت میفرسته!

و این منجر میشه که هیچ وقت رتبه سایت شما در گوگل و الکسا نزول نکنه. و در نتیجه همیشه در جایگاه اول گوگل قرار خواهید گرفت. بدون هیچ هزینه ای. جالب بود نه؟
بذار یه چیز دیگه بگم که خیلی خیلی توپ و میدونم تعجب میکنی..! اگه فقط یک بنر از بخش بازاریابی داخل وبسایت یا وبلاگتون بذارید اونوقت میدونی چی میشه؟ هر کاربری که روی بنر شما به سایت مرجع بشه و در سایت سندآپ فعالیت کنه 50 درصد از فعالیتهای اون شخص به حساب کاربری شما خواهد آمد. که شما میتونی اون مبلغ رو دریافت کنی یا به لینکهای افزایش بازدیدت اختصاص بدی (بصورت اتوماتیک و نیازی نیس همش بیای تو سایت واسه اختصاص دادن و این چیزا).

دوستان عزیز اگه نتونستید در سایت وبسایت یا وبلاگ خودتون رو ثبت و استفاده کنید در بخش ارتباط به ما ایمیل بزنید تا سریعا راهنمایی و یا خودمان براتون اضافش کنیم.

loading...

مطالب اخیر

کاهش رتبه الکسا

چرا رتبه الکسا اهمیت دارد و چگونه می توان رتبه الکسا را...

درآمد از پاپ آپ

آموزش نحوه درآمد از پاپ آپ برای وب مستران و صاحبان فر...

درآمد از لینک کوتاه

نحوه کسب درآمد از لینک کوتاه را در ویدیو زیر می توانی...

ربات تلگرام ضد تبلیغ و هوشمند

ربات هوشمند تلگرام تیم مهندسی سندآپ  با تلاشهای ف...

برچسب ها